BALLI AHŞAP ÜRÜNLERİ SAN VE TİC LTD

Yetkili Kişi
SALİH BALLI

Firma Telefonu
3123119023

Firma Hakkında

Yapı ve inşaat malzemeleri satışında, 1963 yılında kurulduğu günden bugüne Vitra, Borusan, Seramiksan gibi seçkin üreticilerin bayiliğini yapan firmamız, halen Kütahya Seramik, Güral Vitrifiye, Ece Banyo bayiliklerini sürdürmektedir.

Seneler içerisinde hızla büyüyerek hizmete devam eden Ballı Ticaret  Hacı Salih BALLI’nın oğlu Sadi BALLI tarafından 1981 yılında devr alınmıştır. Tarihini güven telkiniyle oluşturan merhum BALLI’nın kurduğu müessese Sadi BALLI’nın öncülüğünde ilerlemeler kaydetmeye devam etmiş, birçok insana istihdam sağlamış, dünyanın krize girdiği, dolayısıyla ülkemizi de etkileyen 2008 krizi yaşandığı sıralarda ise Sadi BALLI’nın oğlu Salih BALLI tarafından Banyo ve Mutfak Mobilyası üretimine başlama kararı alınmıştır.

Ürettiği Banyo ve Mutfak Mobilyalarına ”BlackRose” markasını vererek marka tescilini gerçekleştiren genç girişimci Salih BALLI, 2009 yılında aylık 300 Banyo Mobilyası üreterek üretiminin ilk senesine güçlü bir imza atmıştır. Salih BALLI, dedesinden kalan eşsiz tarih ışığında babasından aldığı destek ve güçle 2010 yılında üretim kapasitesini %100′ün üzerinde artırarak aylık 750 Banyo Mobilyası üretimine çıkarmıştır. Ürün endüstriyel tasarım tescillerini 2011 de yapan BlackRose 2011 senesinde de üretim kapasitesini ve hizmet kalitesini büyük ölçüde artırarak Mutfak Dolapları da üretmeye başlayarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Merhum Hacı Salih BALLI’nın oğlu Sadi BALLI ve onun da oğlu Salih BALLI tarafından sürdürülen bu tarih kokan ticari faaliyetler günümüzde tüm hızıyla devam etmekte olup, siz çok değerli son kullanıcı ve bayilerini verdiği hizmet kalitesiyle memnun etmeye devam etmektedir.

Firma İstatistikleri

Bugün

8

ziyaret

Toplam

2692

ziyaret