ARŞIN MİMARLIK

Yetkili Kişi
Y. MİM. EBRU BİLASA

Firma Telefonu
05437904033

Firma Hakkında

ARŞIN MİMARLIK mimari ve iç mimari proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Referanslarımız arasında cafe, mağaza,ofis, otel, eczane, showroom, villa, konut, kuaför ve fastfood  uygulamaları bulunduğu gibi; özel mobilyalar, fuar standları, bahçe  düzenlemeleri ve bunların uygulamaları tasarım ve uygulama ekiplerimizce koordine edilen diğer alanlardır.

Hizmet verdiğimiz alanlar başlıca :

1.  Projelendirme ve uygulama
2. Mobilya imalatı ve uygulama
3. Mimari ve İç Mimari danışmanlık hizmetleri
4. Mimari projeler
5. İç mimari projeler
6. Anahtar teslim projeler
7.Peyzaj Proje Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri                                                        MİSYONUMUZ

    ARŞIN MİMARLIK ailesi olarak misyonumuz, müşterilerimize, kendi ihtiyaç ve beğenileri doğrultusunda, kendilerini ait hissedebilecekleri mekanlar yaratmaktır. Bu doğrultuda da en önemli verileri yine müşterilerimizden almaktayız. Müşterilerimizin fikirleri, zevkleri, hayat tarzları, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, gerek mekan, gerekse obje tasarımlarımızda çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır. 
 

         Müşterilerimizin hayal ettiklerinin ötesinde onlara özgü uygun mekanları yaratmak hedefiyle; oran, renk, doku, form, fonksiyon, estetik… gibi mimari konseptleri birleştirirken, ön proje etütlerinde üç boyutlu olarak çoklu alternatifli projelendiriyoruz ve beğenilerine sunuyoruz. Bizler için esas olan; müşteri talep ve isteklerinin doğru değerlendirilip, kişiye ya da kuruma özgü pragmatik çözümler geliştirmek, bunu yaparken de  belirtilen ihtiyaçları karşılayacak optimum bütçe sınırları içinde en yüksek kalitede uygulanabilirlik analizlerini doğru tespit ederek, zamanında teslim ve yüksek işçilik değerleri doğrultusunda empatik, estetik ve kişisel eserler ortaya koymaktır.

          Uygulamalarımızda farklı estetik tarzlara ve kimliklere açık; klişelerden, tekrarlardan, her kurumsal ya da kişisel kimliğe benzer tarzı empoze etmekten kaçınan esnek bir tasarım yaklaşımını benimsiyor ve bu anlayışımızla hizmetimizde sınır ve ayrım tanımıyoruz.

 

Firma İstatistikleri

Bugün

31

ziyaret

Toplam

11634

ziyaret